KLIK OP UW PROVINCIE VOOR DE CONTACTGEGEVENS VAN UW FIETSHANDELAAR
Naam Straat Postcodesort descending Plaats Telefoon E-mail
Cycling Vital Kiezelweg 220 2400 Mol +32 14 733744 info@cyclingvital.be
Ride Nijverheidslaan 21 3290 Diest +32 486 245064 info@ridebikes.be
Interbikes Tienen Kapelstraat 40 3300 Tienen +32 16 825351 tienen@interbikes.be
Mundo Cyclo Stationsplein 20 Bus 003 3400 Landen +32 11 919991 info@mundocyclo.be
Fietsen Huypens Bogaerdenstraat 37 3440 Zoutleeuw +32 11 781446 dirk.huypens@skynet.be
Bici & Motori Banneuxstraat 25 3500 Hasselt + 32 11 118778 hasselt@bicimotori.be
Profile Gaethofs Pastorijstraat 7 3540 Herk De Stad +32 13 441520 info@gaethofs.be
Ghislain Cycles Sint Jobstraat 126B 3550 Bolderberg - Zolder +32 11 255852 ghislain.cycles@telenet.be
Bike-Inn Zolder Meylandtlaan 108 3550 Zolder +32 11 448014 zolder@inn.be
Labiecyclette Populierenstraat 1 3560 Lummen +32 13 305170 info@labiecyclette.be
Fietsen Bijloos Koolmijnlaan 409 3581 Beverlo +32 11 451640 info@bijloos.be
Fietsen Deprez Paalsesteenweg 322 3583 Paal +32 11 423970 deprezfietsen@skynet.be
Tweewielshop bvba E. Coppeelaan 106 3600 Genk +32 89 353576 tweewielshop@telenet.be
Rijwielen Kusters Marc Europalaan 164A 3650 Dilsen-Stokkem +32 89 757525 rijwielenkusters@skynet.be
Rubelli Sport BVBA Breeerweg 15A 3665 As +32 89 751361 info@rubelli-sport.be
X-Treme Bike BVBA Weg op Bree 117 3670 Meeuwen +32 11 792070 john.ketelbuters@gmail.com
Bike Shop Chrischou Van Eycklaan 80 bus1 3680 Maaseik +32 475 39 54 21 chris.vyncke@hotmail.com
Claessens Bikes Hasseltsesteenweg 94 3700 Tongeren +32 12 230570 info@bikesclaessens.be
De Fietsboetiek Dorpsstraat 28 3720 Kortessem +32 11 5712222 defietsboetiek01@gmail.com
Tom's Cycles Tongersesteenweg 49A 3730 Hoeselt +32 89 492732 info@rijwielenrampen.be
Wielercenter Wellens Borgwormsesteenweg 28 3800 Sint - Truiden +32 11 674342 wellens.wielercenter@pandora.be
Consentec Kloosterstraat 18 bus 2 3910 Neerpelt +32 11 380361 info@consentec.be
Profile Pauwels Kerkhovensesteenweg 397 3920 Lommel +32 11 345524 fietsen.pauwels@pandora.be
Chaos Carbon Bikes Zandstraat 33 3945 Kwaadmechelen +32 13 296447 chaos-carbon@telenet.be
Bouchet-Bieliƫn De Tweewielerspecialist Nieuwstadpoort 52 3960 Bree +32 89 466424 info@bouchet-bielien.be
Fietsen Loret Stationsstraat 62 3980 Tessenderlo +32 13 661692 loret.fietsen@skynet.be
Get Fixed Hulsterweg 155A 3980 Tessenderlo +32 13 307810 info@getfixed.be
Cyclingshop Mondelaers Diesterstraat 53 bus 3 3980 Tessenderlo +32 13 295277 cyclingshop-mondelaers@telenet.be
Rijwielhandel Deckers Stationsstraat 32 3990 Peer +32 11 632784 fietsendeckers@telenet.be