KLIK OP UW PROVINCIE VOOR DE CONTACTGEGEVENS VAN UW FIETSHANDELAAR
Naam Straat Postcodesort descending Plaats Telefoon E-mail
DBL Salens Nieuwstraat 8 1570 Galmaarden +32 54 518501 info@salensdbl.be
BikeLife Bergensesteenweg 41 1651 Lot +32 2 361 61 06 info@bikelife.be
Fietsen Loomans Kelestraat 23 1730 Asse +32 2 4527749 info@fietsen-loomans.be
Cycles Emrin Spenaardstraat 35 1880 Kapelle op den Bos +32 15711834 cycles.emrin@telenet.be
Rijwielen Cadans Naamsestraat 123 3000 Leuven +32 16 355909 info@cadans.eu
Interbikes Leuven Brusselsestraat 182/184 3000 Leuven +32 16 902904 leuven@interbikes.be
Fietsen Geert Niclaes Naamsesteenweg 76 3001 Heverlee +32 16 228536 fietsen.niclaes@skynet.be
Cycle Point Tiensesteenweg 58 3001 Heverlee +32 16 843494 sterckx_kurt@telenet.be
Fietsen Hermans Jozef Pierrestraat 68 3010 Kessel-Lo +32 16 720650 fietsenhermans@mail.com
Fietsen King Werkhuizenstraat 1-5 3010 Kessel-Lo +32 16 251304 info@fietsenkoen.be
Fietsen Craninx David Dorpsstraat 32 3050 Oud-Heverlee +32 16 403945 david.craninx@skynet.be
Cycle Point Blandenstraat 236 3053 Haasrode +32 16 403145 sterckx_kurt@telenet.be
Fietsen Verhelst Lodewijk Maessstraat 31 3070 Kortenberg +32 2 7596872 fietsenhandelverhelst@gmail.com
Robeet Bike Style N.V. Brusselsesteenweg 72 3080 Tervuren +32 2 7674338 info@robeet.be
Mertens Fietsen BVBA Dreef 10 3090 Overijse +32 2 7821051 fietsen.mertens@telenet.be
Fietsspeciaalzaak Vleugels Langestraat 80 3111 Wezemaal +32 16 580816 fietsspeciaalzaak@skynet.be
Niels Albert Bike Store Kruisstraat 126 3120 Tremelo +32 16 41 60 60 info@nielsalbertbikestore.be
Swekalfi Fietsen Bakestraat 73 3140 Keerbergen +32 15 516093 geert.sweeck@skynet.be